5 tipů na fascinující předehru
Předehra dokáže být více vzrušující než samotný styk

5 tipů na fascinující předehru

14.02.2016 15:21

Hodnocení: /5 na základě 0 hodnocení

Začátek sexuální hry je chvíle, která má za úkol probudit vaše smysly, zvýšit touhu a naladit se na vzrušující zážitek. Podobně jako v jiných oblastech života, i zde může zavládnout rutina. Přečtěte si 5 tipů, jak zatraktivnit předehru, která vás rozpálí dosud nepoznaným způsobem.

1. (Velmi) dlouhé mazlení

Jemné doteky, hlazení a líbání po celém těle - to nejsou jen výmysly žen toužících po troše něhy. Příroda zařídila vše tak, aby doteky povzbuzovaly v organizmu tvorbu hormonů odpovědných za fyziologickou přípravu k intimnímu kontaktu. Udělejte si večer plný tulení a mazlení. Nespěchejte se svlékáním a už vůbec se nehoňte za co nejrychlejším orgasmem. Můžete se domluvit, že se budete vzájemně líbat na celém těle, kromě těch samozřejmých erotogenních zón. Dělejte to pomalu, citlivě a důkladně a nechte růst napětí. Když vaše vzrušení dosáhne zenitu, váš sex bude mnohem intenzivnější a hlubší, než na co jste dosud byli zvyklí.

2. Obchod s hračkami

Popularita intimních pomůcek se zvyšuje úměrně s rozšířením internetových sexshopů. Přístup k erotickým hračkám je dnes daleko snadnější a pocity studu za dobře zavřenými červenými dveřmi sídlištního sexshopu skončily v propadlišti dějin. Nyní si můžete beze spěchu a pocitu hanby dobře prohlédnout celý sortiment na internetu a poté si vybrané pomůcky objednat z pohodlí domova. Vybavte se hračkami, které vám zpříjemní dlouhé romantické večery. Experimentujte s vibrátory, erotickými převleky nebo plyšovými pouty. Možná budete překvapeni, jak to rozžhaví atmosféru ve vaší ložnici.

3. Chuť na sex

Ke zpestření vzrušující hry je dobré povzbudit nejen zrakové vjemy, ale také... chuť. Japonské gejše nepodávaly mužům mořské plody na talíři ze svého nahého těla jen tak bez důvodu. Zkuste si udělat podobnou hostinu - lehněte si nazí a partner ať na vašem těle rozloží chutné dobroty, které pak slízne nebo vás bude krmit z úst do úst. Při takové hostině se osvědčí také šlehačka nebo speciální jedlé spodní prádlo, které bez problémů koupíte v obchodě s erotickými pomůckami.

4. Erotická masáž

Uvolňující doteky mají mnoho podob. Relaxační erotická masáž umožní odbourat napětí a bude skvělým úvodem ke vzrušujícím hrátkám. Zapalte v ložnici vonné svíce, postarejte se o podmanivou hudbu a dopřejte svému miláčkovi masáž s éterickými oleji. Jejich vůně by však neměla být příliš intenzivní - sázkou na jistotu bude třeba levandule. Jemně masírujte každí zákoutí těla, soustřeďte se zejména na šíji a dolní část zad. Erotogenní zóny nechejte až na konec, až bude partner zcela uvolněný.

5. Společná koupel

Sex ve vaně není zrovna příliš pohodlný, pokud nemáte vířivku nebo alespoň velkou rohovou vanu. Společná koupel však může být skvělý začátek romantického večera. Přidejte do vody několik kapek éterického oleje s afrodiziakem, zapalte několik svíček. Výjimečnou atmosféru můžete ještě obohatit sklenkou šampaňského nebo oblíbeného vína. Teplá voda navíc povzbuzuje krevní oběh a rozšiřuje cévy a tím usnadňuje proudění krve do citlivých orgánů... Po koupeli se tedy připravte na velmi intenzivní zážitky.

Pridať komentár:

Komentáre:

Co byste měli vědět o svém zdraví - sledujte nejnovější články